Blackdsn Blackdsn Blackdsn Blackdsn Blackdsn Blackdsn Blackdsn Blackdsn

0

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

İşletminizi İleriye Taşıyalım!

Teknoloji bizim sihirli değneğimiz, yaratıcılık ise büyülü formülümüz.

KAYDIRIN

La Foule Nasıl Kuruldu?

La Foule Technology kuruluş macerasına ortaklık etmek istiyorsanız bizi daha yakından tanımak adına kuruluş hikayemize göz atın.

2010 yılında yalnızca küçük ölçekli müşteriler için yazılım danışmanlığı hizmetleri sunan La Foule Technology, müşteri memnuniyeti ve referanslarının yardımıyla, müşteri portföyünü hızla genişletmeye başladı.

2016 yılına gelindiğinde, şirket artık UI/UX geliştirme hizmetleri de sunmaya başlayarak, Bu yeni hizmeti ile şirketin büyümesini hızlandırdı ve daha büyük projelere imza attı.

2017 yılında, La Foule Technology olarak yerel bir ofis açarak ekiplerimizi genişlettik ve yazılım çözümleri alanında uzmanlaşmış birden fazla ekip kurduk.

La Foule Technology, UI/UX Design, Product Design, Web Development, Mobile Apps ve SEO hizmetleri sunarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için ekiplerimizi genişlettik. Yapay zeka ve veri analizi gibi son teknolojileri kullanarak müşterilerimize daha verimli, etkili çözümler sunarak müşteri memnuniyetimizi daha da arttırdık.

Dünya genelinde birçok sektörden müşterilerimize yazılım danışmanlığı, yazılım geliştirme, dijital ürünler ve dijital dönüşüm hizmetleri sunarak başarılı bir şirket haline geldik. Projenizi yarınlara, doğru ve etkili şekilde taşımak için doğru adrestesiniz.

TAKİPTE KALIN